Цьогорічний старт BdF – турнірів

Author: Administrator Published: 2019-03-13 17:32:04

Одинадцять наших шахістів отримали шанси підвищити свою кваліфікацію у турнірах Німецького заочного шахового союзу Deutscher Fernschachbund e.V. (BdF) .
Останні чотири роки ФЗШУ плідно співпрацює з BdF і наші шахісти регулярно отримують запрошення до престижних міжнародних турнірів. Цього року у турнірі 9 категорії GER/AM03/C стартували Володимир Мащенко (Дніпро) і Володимир Суседенко (Крим). Юрій Анохін з Луганська гратиме у GER/M/08-D (7 категорія). Львів’янин Валерій Ханас спробує виконати норматив міжнародного майстра у GСМ 06-A (6 категорія). Микола Єнкало зі Львова після вдалого виступу у Лізі чемпіонів ICCF намагатиметься стати міжнародним майстром у GER/СM06/С (5 категорія).
Виконати перші нормативи ІМ можуть Сергій Коршунов з Авдіївки у GER/СM06/D (5 категорія), Ткаченко Юлія з Черкас у BdF/Diamаnt 10 (3 категорія), Юрій Ярмолюк зі Львова у GER/CCM-E/03-A (3 категорія). Василь Пузанов із Запоріжжя і Андрій Кушнарьов з Києва матимуть шанс у GER/CCM-E/03-В (2 категорія).
Спробує підвищити свою майстерність також Володимир Бабійчук з Кам’янця-Подільського у GER/CCM-E/03-D (категорія L).
Зрештою, BdF вкотре продемонстрував свою потугу запустивши відразу 24 турніри (з них 22 мають кваліфікаційні категорії!) і дав можливість поборотися 345 шахістам з різних кінців світу!
Побажаємо нашим гравцям використати свої шанси!