Товариський матч Мексика-Україна стартував

Author: Administrator Published: 2020-08-13 17:41:26

Нарешті вдалося узгодити всі організаційні питання по товариському матчу Мексика-Україна Mexico-Ukraine Friendly Math 2020 . Як повідомлялося, ініціатором матчу виступила мексиканська сторона в особі енергійної Меліси Кісперос. З самого початку нас здивував запропонований суперниками склад – тільки два титулованих гравці, 8 новачків, ще 5 гравців з рейтингом 1380-1660. Про рейтинговий паритет вже не йшлося, бо у нас гравців з таким рейтингом просто немає. Спочатку, навіть, виникла думка відмовитись від матчу. Але Олегу Городиському вдалося домовитись зі своїм товаришем – дитячим тренером, долучити до заочної гри своїх вихованців. Так у нашій команді з’явилося відразу 8 новачків!
Після перерви вирішив повернутися у заочну гру гросмейстер FIDE Валерій Авескулов з Харкова. Він очолив нашу команду на першій дошці.
Для наших гравців встановлені традиційні для товариських матчів стимули – за першу перемогу, за перемогу н на своїй дошці - грамота ФЗШУ. Якщо кимось з наших буде зафіксована командна перемога, то до грамоти додасться ще одна нагорода - монета НБУ з нейзільберу.