Відкритий турнір ICCF "Amici Sumus" на підтримку народу України

Author: Administrator Published: 2022-03-15 08:29:55

ICCF підтримує український народ у ці важкі часи. Метою турніру є дружба та повага всіх гравців ICCF, які хочуть подати приклад солідарності з Україною.
У цьому турнірі може брати участь будь-який гравець незалежно від свого рейтингу. Турнір організовано за ініціативою BdF (Німеччина) та ICCF.
Призи не передбачені. Турнірні внески будуть передані некомерційній організації для допомоги народу та/або біженцям з України.
Початок гри 01.05.2022. Термін подачі заявок не пізніше 15.04.2022. Дата закінчення турніру не встановлюється. Турнір проходитиме в один етап. Застосовується стандартний контроль часу 10 ходів за 50 днів із подвоєнням
через 20 днів.
Реєстрація через Direct Entry (DE), турнірний внесок 4,68 €; можливі кілька записів. Турнір буде оцінюватися ICCF для отримання титулів ICCF в групах, які відповідають умовам ICCF.
Гравці будуть відсортовані по рейтингу. Перші 11-15 гравців утворюють першу групу, наступні 11-15 гравців утворюють другу групу і так далі. Групи формуються з дотриманням рейтингового паритету.
Кількість груп залежить від кількості реєстрацій.
Текст оригінального оголошення .