16 травня спливає термін перезапуску партій

Author: Administrator Published: 2022-05-14 11:42:23

Спливає встановлений ICCF термін для прийняття рішення по перезапуску годинників у партіях наших гравців.
Нагадаю, що у зв’язку з надзвичайною подією - російською агресією, ICCF призупинила на 60 днів годинники у всіх партіях українських шахістів. У кого була можливість, вже поновили гру. Кінцевий термін для прийняття рішення – до 16 травня 2022 року. Роз’яснення, як робиться перезапуск партій, викладене на нашому сайті 15 березня 2022 року.
Після 16 травня неперезапущені партії будуть присуджуватися. Процедура присудження буде відрізнятися від стандартної. Партії, що підлягають присудженню, спочатку оцінюються шаховим движком (наприклад, Stockfish) з попередньо визначеним порогом [що поєднує тип/потужність, час оцінки (наприклад, 10 хвилин) та числовий поріг движка (наприклад, <1.5)], який використовується для визначення того, які партії визнаються нічийними, а які переходять до кроку 2].

Крок 2. Партії, які будуть присуджуватися після першого етапу , передаються окремим суддям для звичайної оцінки, за винятком того, що на цьому етапі аналіз гравців не надається.
Після присудження гравці матимуть право подати апеляцію на результат. Гравець, який подає апеляцію, повинен також надати аналіз, що підтверджує його твердження про перемогу.