Україна-Білорусь – початок другого двобою

Author: Administrator Published: 2018-01-26 20:47:44

Розпочався товариський поєдинок Україна-Білорусь Ukraine-Belarus 2018 на 33 дошках.
У далеких 2003-2006 роках між командами проходив товариський матч на 10 дошках по пошті і тоді виграли білоруси - 11:9.
Судячи із нинішнього складу наших суперників, вони серйозно підійшли до цього товариського поєдинку. Судіть самі, у складі команди Білорусії – четверо олімпійців, які виступають у фіналі 20-ї Всесвітньої Олімпіади. І поки у цьому найпрестижнішому турнірі білоруси лідирують із загальнокомандним +4. Окрім того, нещодавно закінчився товариський матч на 40 дошках США-Білорусь з рахунком 45:35 на користь наших сусідів. Для порівняння - два роки тому ми з неймовірним зусиллям виграли у команди США з різницею всього одне очко.
Нашу команду очолює на першій дошці SIM Георгій Гончаренко. Турнірний організатор – Володимир Галицький (Київ).  Турнірний директор (TD) Murden Clive (Шотландія) призначений ICCF через автоматичну систему розподілу суддів.
Мабуть, вперше у нашій товариській команді один шахіст гратиме відразу на двох дошках – така участь випала капітану нашої команди Василю Пузанову на 20-ій і 21-ій дошках. Це «алаверди» на пропозицію суперників віддати 27-у і 28-у дошки одному гравцю - Володимиру Боленкову.
Як завжди, ФЗШУ заохочує членів нашої команди. Грамоти отримають шахісти, які виграють по дві партії, а також гравець, який здобуде перемогу першим у нашій команді. А шахіст, який принесе очко або половину, при умові, що це забезпечить нашу загальнокомандну перемогу, буде нагороджений, крім грамоти ФЗШУ, ще й подарунком – пам’ятною монетою національного банку України з нейзильберу.
До бою з вірою в успіх!