Сенсаційний успіх Андрія Лося

Author: Administrator Published: 2018-02-14 14:54:16

Чудова звістка надійшла з далекого Перу – Андрій Лось з міста Буча (Київська область) завоював перший приз у турнірі LIPEAD-40 Final  з результатом 10 очок з 16 можливих (+5=10-1). У гострій конкуренції Андрій на пів-очка випередив міжнародних майстрів Kubicki (Польща), Lovakovic (Хорватія), Kracht (Німеччина). Вирішальною сталася партія Andrii Los -Tadeusz Kubicki у якій Андрій просто розтрощив свого головного конкурента.

Нагадаємо, що організатор цього турніру Gino Figlio задекларував виплату переможцю 1000 євро! Тепер Андрій з нетерпінням чекає заслуженої винагороди!

У 2012 році на старті цього масового змагання було зроблено 406 записів у 58 груп стадії preliminary. До півфіналу допускались переможці групових змагань preliminary і шахісти з рейтингом 2200+. Всього у півфінальній стадії взяли участь 289 шахістів у 17 групах.
У фінал проходили тільки переможці півфінальних груп. Цікаво, що у півфіналі виступив сам організатор – SIM Gino Figlio. Мабуть, надіявся, що вийде у фінал і зуміє вийти у призери і зекономить на призових. Але у своїй півфінальній групі він був лише третій і у фінал не потрапив. А от двоє наших – Андрій Лось з Бучі і Анатолій Яровий зі Львова – таки пробились до фіналу через сито більш ніж півтисячі конкурентів.
У Анатолія гра явно не пішла, а от Андрій – молодець! Крім завоювання першого призу він ще й виконав першу кваліфікаційну норму міжнародного майстра!
Андрій Лось вже зробив запис у новий відкритий турнір Ліги заочних шахів Перу Liga Peruana de Ajedrez Distancia (LIPEAD), що має назву Copa Peru IV – 4-й Кубок Перу, і готується підкорити нові висоти. Реєстрація у ці змагання закінчується 20 лютого, з подробицями можна ознайомитись з оголошення на нашому сайті від 30 грудня 2017 року.
Вітаємо нашого шахіста з успішним виступом!