Фінал 22-го чемпіонату України успішно завершений

Author: Administrator Published: 2009-07-19 05:19:22

Фінал 22-го чемпіонату України успішно завершений, всі матеріали по турніру прийняті і затверджені Мінмолодьспортом. Наказом Міністерства за результатами турніру Дегтерьову П.Г і Фельтіну Л.М. присвоєні звання МСУ. Призери турніру отримають медалі та дипломи (у вересні місяці).

Президент ФЗШУ виніс подяку членам ФЗШУ Єременку А.В. (осередок Харківської обл.), Бубирю О.М., Коржу Л.С. (осередок Дніпропетровської обл.), Саєнку О.А. (осередок Рівненської обл.), Касапчуку О.В., (осередок Івано-Франківської обл. ), Тимошенку А.Г., Шеретюку А.О., (осередок м.Києва), Ярошенку Ю.Т. (осередок Київської обл.), Онопрійчуку В.В. (осередок Житомирської обл.), Андрющенку М.М. (осередок м.Севастополь), за активну допомогу у процесі легалізації турніру.

На черзі підведення підсумків 17 командного чемпіонату України. На жаль, на цей час, поки що не отримані заявки від команд Луганської, Вінницької, Львівської, Одеської, Запорізької областей. Заявки сформовані і розіслані капітанам та керівникам осередків, їх треба тільки підписати у обласних спорткомітетах. Прохання завершити цю роботу, інакше переможці та призери не отримають заслужених нагород.