Гончаренко Георгій новий Чемпіон України!

Author: Administrator Published: 2011-02-01 20:14:52

Півтора року триває чемпіонат країни з шахів 23. Ukraine Championship Final , який вперше проводився на сервері ICCF , незалежно від результатів останніх партій  чемпіоном країни , набравши 10 очок з  14 можливих,став Гончаренко Георгій Семенович .Друге місце посів Саєнко Олег набравши стільки ж очок,але поступившись переможцю лише за системою коефіцієнтів. Третім став Шеретюк Андрій відставши від чемпіона на пів-очка. Вітаємо переможців турніру!

  {gallery}ukrchamp{/gallery}  

 Чемпіон країни  Гончаренко Георгій.   Зліва направо  призери 23-го чемпіонату   країни  Шеретюк      Андрій  , Гончаренко Георгій, Саєнко Олег .                          

                                           Усі чемпіонати країни.

ХХІІІ 2009-2011UKR23F Гончаренко Г.С. (Київ)

Саєнко О.А.(Рівне)

Шеретюк А.О.(Київ)

ХХІІ 2006-2008 UKR22F Чайка І.Н.
(Кривий Ріг)
Северінов С.В.
(Запоріжжя)
Петров І.Б.
(Хмельницька)
ХХІ 2004-2006 UKR21F Бойчук Т.Р.
(Івано-Франківськ)
Петров І.Б.
(Хмельницька)
Ходотов Ю.М.
(Кіровоградська)
ХХ 2002-2004 UKR20F Онищук С.М.
(Івано-Франківська)
Петров І.Б.
(Хмельницька)
Ходотов Ю.М.
(Кіровоградська)
ХІХ 1998-2000 UKR19F Ходотов Ю.М.
(Кіровоградська)
Касапчук О.В.
(Івано-Франківськ)
Шульга Ю.В.
(АР Крим)
ХVІІІ 1996-1998 UKR18F Косенко М.
(Дніпропетровська)
Яворський А.П.
(Вінниця)
Верес О.
(Київська)
ХVІІ 1993-1995 UKR17F Гозман О.М.
(Запоріжжя)
Ставінчук А.П.
(Одеса)
Касапчук О.В.
(Івано-Франківськ)
ХVІ 1991-1992 UKR16F Дорофеєв А.
(АР Крим)
Савчак О.
(Волинська)
Поль Е.
(Суми)
ХV 1988-1990 UKR15F Тереля І.М.
(Закарпатська)
Терещенко Є.В.
(Дніпропетровськ)
Бачурін Е.Н.
(Донецька)
ХІV 1987-1988 UKR14F Кашлюк В.І.
(Луганськ)
Терещенко Є.В.
(Дніпропетровськ)
Сирота А.В.
(Дніпропетровська)
ХІІІ 1985-1986 UKR13F Кузнєцов С.П.
(
Нікопіль)
Сирота А.В.
(
Кривий Ріг)
Цукерман І.С.
(Харків)
ХІІ 1983-1985 UKR12F Марков В.Г.
(Крим)
Кандиба А.
(Львів)
Сирота А.В.
(Дніпропетровська)
ХІ 1981-1983 UKR11F Жугда Б.
(Хмельницький)
Арестов Ю.
(Харків)
Глинчевський Я.
(Вінниця)
Х 1978-1980 UKR10F Северінов В.М.
(Запоріжжя)
Руденко В.
(Київ)
Дубенцов А.
(Луганська)
ІХ 1976-1978 UKR9F Рубінчик Л.
(Полтавська)
Смоленський Ю.
(Одеса)
Долінер В.
(Сімферополь)
VІІІ 1974-1976 UKR8F Бондар В.М.
(Полтава)
Смоленський Ю.
(Одеса)
Зверяка Ю.
(Ворошиловград)
VІІ 1971-1974 UKR7F Максименко В.
(Харків)
Братцев В.
(Черкаська)
Скоторенко В.
(Донецька)
1970-1971 UKR6F Ротто В.
(Донецьк)
Братцев В.
(Черкаська)
Шер М.
(Чернівці)
V 1967-1969 UKR5F Корецький І.
(Житомир)
Рубінчик Л.
(Полтавська)
Романовський А.
(Київська)
ІV 1965-1967 UKR4F Мирида А.
(Київська)
Приходін В.
(Запоріжжя)
Янгарберг А.
(Хмельницький)
ІІІ 1963-1965 UKR3F Диба З.
(Львівська)
Приходін В.
(Запоріжжя)
Мартинов В.І.
(Хмельницький)
ІІ 1961-1963 UKR2F Мартинов В.І.
(Хмельницький)
Булгаков Ф.К.
(Крим)
Ковальов М.В.
(Суми)
І 1959-1961 UKR1F Гурвич А.
(Чернівці)
Ременюк Л.
(Луганськ)
Ковальов М.В.
(Суми)